Vinnarbilder

Vinnarbilder från Mihks tävlingar

2018-10-13
Midlanda Race
2:a Poker Face 1:a Moonraker 3:a Ebba Grön

2018-10-13
Collins Race
 Rumba I Parken 
Ägare: Lo Ek, MiHK

2018-10-13
Collins Race
2:a OnlyYouCanSaveMe 1:a Rumba I Parken 3:a Crimdon Fleet

2018-10-13
Djursjukhuset Sundsvall
Billy Bounce
Ägare: Catrin Sandgren, MiHK

2018-10-13
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Eddie Murphy 1:a Billy Bounce 3:a Farkland Claire

2018-10-13
Magic Runners stayer
Cabra Blacksmith
Ägare: Anne-lie Källmark, SKeHK

2018-10-13
Magic Runners stayer
2:a Sonic Highway 1:a Cabra Blacksmith 3:a Enemel Noir

2018-10-13
Delta Sprinten
Zivago
Ägare: Lena Engman, SKeHK

2018-10-13
Delta Sprinten
2:a Rough Boy 1:a Zivago 3:a Estac Troyes

2018-10-13
Delta Tiken
Riona Viking
Ägare: Ernlund/Wiggfalk, GHS

2018-10-13
Delta Tiken
2:a Nobel Ginger 1:a Riona Viking 3:a Penny Lane

2018-09-15
Månadens Hundkapp
Rough Boy
Ägare: Team Paramour, GHS

 

2018-09-15
Månadens Hundkapp
2:a Powerhouse Inka 1:a Rough Boy 3:a Hello Hi

2018-09-15
Midlanda Veteranen
Estac Troyes
Ägare: Jesper Ljungblad, VHS

2018-09-15
Midlanda Veteranen
2:a Superlove 1:a Estac Troyes 3:a Genghis Khan

2018-09-15
Delta Racet
Crimdon Fleet
Ägare: Annelie Boman, SKeHK

2018-09-15
Delta Racet
2:a Rumba I Parken 1:a Crimdon Fleet 3:a OnlyYouCanSaveMe

2018-09-15
Rogupine
OhMyGod
Ägare: Team OJJO, MiHK

2018-09-15
Rogupine
2:a ShapeOfYou 1:a OhMyGod 3:a Met Merlin

 

2018-09-15
Djursjukhuset Sundsvall
Hip Hop
Ägare: Yvonne Flink, MiHK

2018-09-15
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Arion 1:a Hip Hop 3:a Fabulous Snowflake

 

2018-09-15
Midlanda Loppet
Eddie Murphy 
Ägare: Marcus Eriksson, MiHK

2018-09-15
Midlanda Loppet
2:a Sonic Highway 1:aEddie Murphy 3:a Tyrur Lam
Ägare: Marcus Eriksson, MiHK

2018-09-15
Capella Memorial
Razldazl Audrey
Ägare: Catrin Sandgren, MiHK

 

2018-09-15
Capella Memorial
2:a Riona Viking 1:a Razldazl Audrey 3:a Elsa Viola

2018-09-15
The Ladies
Canis Majoris
Ägare: Maria & Peter Blomqvist, SHS

2018-09-15
The Ladies
2:a Space Barley 1:a Canis Majoris 3:a Cabra Blacksmith

2018-07-08
Whippet Race
Crimdon Fleet
Ägare Annelie Boman SKeHK

2018-07-08
Whippet Race
2:a Alecto 1:a Crimdon Fleet 3:a S.Martini

2018-07-08
Mildanda Race
In Bloom
Ägare Catrin Sandgren MiHK

2018-07-08
Midlanda Race
2:a Stainless Steel 1.a In Bloom

 

2018-07-08
Delta Veteran
Estac Troyes
Ägare Jesper Ljungblad VHS

2018-07-08
Delta Veteran
2:a Farkland Claire 1:a Estac Troyes 3:a Diego

2018-07-08
Midlanda Sprinten
Billy Bounce
Ägare: Catrin Sandgren MiHK

2018-07-08
Midlanda Sprinten
2:a Hello Hi 1:a Billy Bounce 3:a Eagle Eye

2018-07-08
RAKETLASSES JUBILEMSLOPP
Nobel Ginger
Ägare: Ernlund/Wiggfalk GHS

2018-07-08
RAKETLASSES JUBILEMSLOPP
2:a Elsa Viola 1:a Nobel Ginger 3:a Rough Boy

2018-07-08
Djursjukhuset Sundsvall
Cabra Blacksmith
Ägare: Källmark/E. Helén, SkeHK

2018-07-08
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Cava Volcano 1:a Cabra Blacksmith 3:a Ohmygod

2018-07-08
Midlanda Loppet
Steel A Kiss
Ägare: Kennel Gaxes, GHS

2018-07-08
Midlanda Loppet 
2:a Sonic Panther 1:a Steel A Kiss 3:a Zap

2018-07-08
Delta Pokalen
Space Barley
Ägare: Ernlund/Wiggfalk, GHS

2018-07-08
Delta Pokalen
2:a Canis Majoris 1:a Space Barley 3:a Hero

2017-06-10
Djursjukhuset Sundsvall
Farkland Claire
Ägare: Ehrnlund/Wiggfalk, GHS

2017-06-10
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Hailey  1:aFarkland Claire

2017-06-10
Midlanda Sprinten
Rapido Norte
Fam Lundberg, SkeHK

2017-06-10
Midlanda Whippen
Zorrino
Goat-Wool, SHS

2017-06-10
Midlanda Whippen
2:a Xavi  1:a Zorrino  3:a El Commander Crow

2017-06-10
Delta Sprinten
Riona Viking
Ehrnlund/Wiggfalk, GHS

2017-06-10
Delta Sprinten
2:a Zook  1:a Riona Viking  3:a Romeo

2016-10-01
Midlanda Greyhound
Romeo
Ägare: T & K Södermark/ SkeHK

2016-10-01
Midlanda Greyhound
2:a Marcus Hellner 1:a Romeo 3:a Eagle Eye

2016-10-01
Djursjukhuset Sundsvall
CocaCola Kid
Ägare: Fam Rönnberg/ VHS

2016-10-01
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Dream Director 1:a CocaCola Kid 3:a SIA Walnut 4:a Pommac Ice

2016-10-01
Whippet Veteranen
Xanté
Ägare: Kennel Goat-Wool/ SHS

2016-10-01
Whippet Veteranen
(division)
2:a Xavi 1:a Xanté 3:a Ymer 4:a X-Ray 5:a Ylva

2016-10-01
Midlanda Sprinten
Eddie Murhpy
Ägare: Marcus Eriksson/ GHS

2016-10-01
Midlanda Sprinten
2:a Hailey 1:a Eddie Murhpy 3:a Teodor

2016-10-01
Midlanda Veteran (division)
2:a Farkland Willow 1:a Moonraker 3:a Bluff Buff

2016-10-01
Midlandas Lotterilopp
Bitcoin
Ägare: Fam Rönnberg/ VHS

2016-10-01
Midlandas Lotterilopp
2:a Zorrino 1:a Bitcoin 3:a I Will Take Sweden


2016-09-10
Midlanda Race
Met Attila
Ägare Burman/Westerberg, NHK

2016-09-10
Midlanda Race
2:a Arkos 1:a Met Attila 3: Met Aida

2016-09-10
Speedfirés Veteran
Orbison
Ägare Ravage Kennel, 7HS

2016-09-10
Whippet Racet
Met Arabella
Ägare Metropolitan, MiHK

2016-09-10
Whippet Racet
2:a Rocky 1:a Met Arabella 3:a Alabaster

2016-09-10
Raket-Lasses Race
Zook
Ägare TEAM OJJO, MiHK

2016-09-10
Midlanda Race
Crimdon Speedy
Ägare Ivarsdotter Åhgren, VHS

2016-09-10
Midlanda Race
2:a El Commander Crow  1:a Crimdon Speey 3:a CocaCola Kid

2016-09-10
Djursjukhuset Sundsvall
Met Ariodante
Ägare Metropolitan, MiHK

2016-09-10
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Dream Director  1:a met Ariodante

2016-09-10
Supersprint
Invincible
Ägare Burman/Westerberg, NHK

2016-09-10
Supersprint
2.a X-Ray  1:a Invincible 3:a Ymer

2016-09-10
Midlanda Racet
Sonic Highway
Ägare: Kennel Speedfirés MiHK

2016-09-10
Midlanda Racet
2:a Black Panda 1:a Sonic Highway 3:a Black Superior

2016-09-10
Delta Whippen (Division)
Met Bohéme
Ägare Metropolitan, MiHK

2016-09-10
Delta Whippen (Division)
2:a MB Davy Jones 1:a Met Bohéme 3:a I Will Take Sweden

2016-09-10
Delta Pokalen (Division)
Swedishousemafia
Ägare: Monica Hagberg 7HS

2016-09-10
Delta Pokalen (Division)
2:a Marcus Hellner 1:a Swedishousemafia 3:a Champix Camolin

20/8 2016
Roquepine
Swedishousemafia
Ägare: Christian Hagberg/ 7HS

20/8 2016
Roquepine
2:a Rough Boy 1:a Swedishousemafia 3:a Hello Hi

20/8 2016
Djursjukhuset Sundsvall
Eagle Eye
Ägare: Monica Anklew/ SKeHK

20/8 2016
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Rapido Norte 1:a Eagle Eye

20/8 2016
Whippet Korta
I Will Take Sweden
Ägare: Åke Ericson/ GHS

20/8 2016
Whippet Korta
2:a Zizzi 1:a I Will Take Sweden 3:a Zorrino

20/8 2016
Midlandasprinten
Leper Messiah
Ägare: Marcus Eriksson/ GHS

20/8 -2016
Whippetloppet
Met Bohéme
Ägare: Sofia Lundberg MiHK

20/8 2016
Whippetloppet
2:a Bitcoin 1:a Met Bohéme 3:a CocaCola Kid

20/8 2016
Miss Coronas Race
Talisker Honey
Ägare: Roger Thomann, CH

20/8 2016
Miss Coronas Race
2:a Steel a Kiss 1:a Talisker Honey 3:a Katie

The Ladies
20/8 2016
E-Grey
Ägare: Team Paramour/ GHS

20/8 2016
The Ladies
2:a Romeo 1:a E-Grey 3:a Ziggy Stardust

28/5 2016
Lopp 1
Alabaster
Ägare: Eva Westholm/ MiHK

28/5 2016
Lopp 2
Sonic Highway
Ägare: Maria Karlsson/ MiHK

28/5 2016
Lopp 3
Met Bohéme
Ägare: Sofia Lundberg/ MiHK

28/5 2016
Lopp 4
Rough Boy
Ägare: Team Paramour/ GHS

28/5 2016
Delta Whippen
Zorrino
Ägare: Goat-Wool/ SHS

28/5 2016
Delta Whippen
2:a Elisabeth Swann 1:a Zorrino 3:a Sweet Poppy

28/5 2016
Lopp 6
Delta Sprinten
Estac Troyes
Ägare: Jesper Ljungblad/ VHS

28/5 2016
Delta Sprinten (Division)
2:a TNT Iam Dynamite 1:a Estac Troyes 3:a Romeo

28/5 2016
Lopp 7
Whippet Racet
Lady Grey
Ägare: MB Hund och Hobby, 7HS

28/5 2016
Lopp 8
Midlanda Greyhound
Elsa Viola
Ägare: Team Paramour/ GHS

12/9-2015
Lopp1
Whippet Racet
Met Bohéme
Ägare: Metropolitan/MiHK

12/9-2015
Lopp3
Speedfire´s Sprinten
Freppez Frej
Ägare: Maria Karlsson MiHK

12/9-2015
Lopp 4
Kvalle Bomaye Run
Starscream
Ägare: Marcus Eriksson GHS

12/9-2015
Lopp 5
Delta Whippet Tiken
Met Beatrice Di Tenda
Ägare: Metropolitan/MiHK

Prispallen i Delta Whippet Tiken
2a Ambra  1a Met Beatrice Di Tenda 3a Met Aida

12/9-2015
Lopp6
RaketLasses Race
Farkland Willow
Ägare Ehrnlund/Wiggfalk, VHS
Knut
Ägare Greyways, SHS

12/9-2015
Lopp 7
Midlanda Racet
Moonraker
Ägare Monica Anklew, SkeHK

12/9-2015
Lopp 8
The Ladies
Eagle Eye
Monica Anklew, SkeHK

Prispallen i The Ladies
2a Marcus Hellner  1a Eagle Eye  3a Farkland Claire

22/8-2015
Manny
Ägare Ola Sjödin/ MiHK

22/8-2015
Undercover
Ägare C&I Frölander/ SKeHK

22/8-2015
X-Ray
Ägare Fam Ericsson/GHS

22/8-2015
Djursjukhuset Sundsvall Race
3:a Ymer 1:a X-Ray 3:a Boudicca

22/8-2015
Palles Athena
Ägare: Team Piteå Racing/ SKeHK

22/8-2015
Signing Off Race
2:a Secret O'sarah 1:a Palles Athena 3:a Farkland Willow

22/8-2015
Met Beatrice Di Tenda
Ägare: Metropolitan/MiHK

22/8-2015
E-Grey
Ägare Team Piteå Racing/ SKeHK

22/8-2015
Roquepine
2a Eagle Eye 1a E-Grey 3a TNT I Am Dynamite

22/8-2015
Met Aida
Ägare: Metropolitan/MiHK

22/8-2015
Moonraker
Ägare Monica Anklew /SKeHK

22/8-2015
Met Brunhilde
Ägare: Metropolitan/MiHK

22/8-2015
Delta Whippen
2a Met Bohéme 1a Met Brunhilde 3a Bull Fighter

22/8-2015
Romeo
Ägare: T & K Södermark /SKeHK

22/8 - 2015
Blue Ribbons Race
2a Starscream 1a Romeo 3a Capés Huusko

13/6 2015
Leper Messiah
Ägare:  Marcus Eriksson GHS

13/6 2015
La Grange
Ägare: Camilla Johansson MiHK

13/6 2015
Met Bohéme
Ägare: Sofia Lundberg MiHK

Djursjukhuset Sudsvalls Race
2:a Met Beatrice DT 1:a Met Bohéme 3:a Koruna

13/6 2015
Mega Megu
Ägare: Klöfver/ Lindberg MiHK

13/6 2015
Crimdon Lakris
Ägare: J Öfjäll  SKeHK

13/6 2015
CocaCola Kid
Ägare: Rönnberg VHS

13/6 2015
Farkland Willow
Ägare: Wiggfalk/Ernlund VHS

Delta Tiken 13/6 2015
2a Nelly Melody 1a Farkland Willow 3a Farkland Claire

13/6 2015
Marcus Hellner
Ägare: Lindberg/ Klöfver MiHK

Delta Pokalen 13/6 2015
2a Capés Huusko 1a Marcus Hellner 3a Romeo

13/6 2015
Litas
Ägare Burman/Westerberg NHK

23/5 2015
AFC Valenciennes
Ägare: Robert Mellberg SkHK

23/5 2015
 Midlanda Sprinten
Leper Messiah
Ägare: Marcus Eriksson GHS

23/5 2015
Djursjukhuset Sundsvall
2:a Crimdon Frosty, Nils Marklund SKeHK
1:a Ice Queen, Duncan Mckie SKeHK
3:a Sid, Ola Sjödin MiHK

23/5 2015
Delta Whippen
2:a Xanté, Lundquist SHS
1:a Xavi, Lundquist SHS
3:a Met Anna-Bolena, Jennie Sandgren MiHK

23/5 2015
Delta Sprinten
2:a Crimdon Tamar, Sara Boman
1:a Farkland Willow, Wiggfalk/Ernlund
3:a Farkland Claire, Wiggfalk/ Ernlund

23/5 2015
Marcus Hellner
Ägare: B-O Lindberg

13/9 - 2014
Kvalle Bomaye Run
Crimdon Cobra
 Maria Karlsson MiHK

 

13/9 - 2014
Djursjukhuset Sundsvall
Sid
Ola Sjödin MiHK

 

13/9 - 2014
Midlanda Race Whippet
Arkos
Anneli Thunberg MiHK

13/9 - 2014
Roque Pine
Diego
Catarina Södersten MiHK

Prispallen i Roque Pine
2:a Next Episode  1:a Diego 3:a Penny Lane

13/9 - 2014
Italienarnas Race
Nightfall
S. Nilsson SKeHK

Prisallen i Italienarnas Race
2:a Lifebloom 1:a Nightfall 3:a I Put A Spell On You

13/9 - 2014 Delta Whipen
Xanté
Lundqvist SHS

Prispallen i Delta Whippen
2:a Invincible  1:a Xanté  3:a Xavi

13/9- 2014
Midlanda Sprinten
Monn Ranger
Hanne Andersén ÖHK-NoHS

13/9 2014
Whippet Race
Ylva
Lundqvist SHS

13/9 2014
Midlanda Race
Secret O'Sarah
Katarina Lindberg GHS

13/9 2014
Midlanda Whippen
Met Aida
Sofia Lundberg MiHK

13/9 2014
Tikrundan
Moonica
My Leffler SHS

13/9 2014
Metroopolitan Supersprintserie
2:a Dong  1:a Black Knight  3:a Tiramisu 

13/9 2014
The Ladies
Starscream
Marcus Eriksson GHS

Prispallen i The Ladies
2:a Cape's Huusko  1:a Starscream 3:a Crimdon Tamar

6/7-2014
Speedfire's Veteran
Crimdon Cobra
Maria Karlsson MiHK (Handler Madelene)

6/7-2014
Midlanda Race
Man Of Horror
Fam Lindkvist SKeHK

6/7-2014
Whippet Debutant
Alabaster
Eva Westholm MiHK

6/7-2014
RaketLasses Sprinten
Diego
Catarina Södersten MiHK

6/7-2014
Delta Tiken
Mustan Minoque
Christian Hagberg 7HS

6/7-2014
Midlanda Race
Manny
Ann-Sofie Wahlström MiHK

6/7-2014
Delta Whippen
Xanté
P. Lundqvist SHS

6/7-2014
Delta Pokalen
Bono
Christian Hagberg 7HS

6/7-2014
Supersprint
Black Knight
Per Norgren GHS

Täcke delades ut till totalsegraren i Metropolitan Supersprintserie 2013
Tre Rand ägare Göran Johansson NHK

14/6-2014
Metropolitan Supersprint
Black Knight  (BR)
Per Norgren GHS

14/6-2014
Midlanda Race
Katie
Ann-Sofie Wahlström MiHK

14/6-2014
Whippet Race
Met Attila
Sara Burman NHK

14/6-2014
Stråsracet
Crimdon Tamar
Sara Boman SKeHK

14/6-2014
Midlanda Race
Dong
Göran Johansson NHK

14/6-2014
Midlanda Race
Diego
Catarina Södersten MiHK

14/6 2014
Delta Sprinten
I Am Dunder
Eva-Mari Lindström

14/6-2014
Prispallen Delta Sprinten
2:a Undercover  1:a I Am Dunder (BR 16,64) 3:a Starscream

5/10 2013
Lopp 1
Raketlasses Debutantlopp
Willow
Ägare: Wiggfalk/ Ehrnlund SHS

5/10 2013
Lopp 1
Raketlasses Debutantlopp
Willow
Ägare: Wiggfalk/ Ehrnlund SHS

5/10 2013
Lopp 2
Jeppe Produkter
Starscream
Ägare: Marcus Eriksson GHS

5/10 2013
Lopp 2  Jeppe Produkter
2:a Crimdon Belta  1:a Starscream  3:a Daring O'Diamond

5/10 -2013
Lopp 3
DJ Juliettan
Ägare: Anneli Thunberg MiHK

5/10 -2013
Lopp 3
DJ Juliettan
Ägare: Anneli Thunberg MiHK

5/10 2013
Lopp 4
Karon
Ägare: Catrin Sandgren/ Stefan Östberg MiHK

5/10 2013
Lopp 4
2:a Allison Felix  1:a Karon  3:a Azula

5/10 2013
Speedfire's Veteran
Crimdon Cobra
Ägare: Maria Karlsson/ Owe Östberg MiHK

5/10 2103
Lopp 5 Speedfire's Veteran
2:a Happy Feet  1:a Crimdon Cobra  3:a Miss Corona

5/10 2013
Lopp 6 Delta Tiken Whippet
Met Anna-Bolena
Ägare: Catrin Sandgren

5/10 2013
Lopp 6 Delta Tiken Whippet
2:a Pandora  1:a Met Anna-Bolena

5/10 2013
Lopp 7 Speedmasters Race
Crimdon Tamar
Ägare: Sara Boman SKeHK

5/10 2013
Lopp 8
Marcus Hellner
Ägare: Björn Nyberg MiHK

5/10 2013
Lopp 8
2:a Lurifax  1:a Marcus Helner  3:a I Am Åskar

5/10 2013
Lopp 9
Delta Tiken
O'Såfina
Ägare: Jane Petterson SHS

5/10 2013
Lopp 9
Delta Tiken
2a Crimdon Medusa  1a O'Såfina  2a Playa Marina

9/7 2013
Lopp 1 Djurkliniken Sundsvall
Invincible
Ägare: Sara Burman NHK

9/7 2013
Lopp 2 Midlanda Race
Mega Megu
Ägare: Lena Klöfver MiHK

9/7 2013
Lopp 3
Midlanda Race Whippet
Dj Juliettan
Ägare: Anneli Thunberg MiHK

9/7 2013
Lopp 4  Midlanda Sprinten
Rudolf
Ägare: Nils Marklund SKeHK

9/7 2013
Lopp 4  Midlanda Sprinten
2:a Loverboy Song  1:a Rudolf  3:a Freppez Frej

9/7 2013
Lopp 5 Metropolitan Supersprint
CD-Enrico
Ägare: Sara Burman NHK

9/7 2013
Lopp 5 Metropolitan Supersprint
2:a Tre Rand  1:a CD-Enrico 3:a Elva Sekiner

9/7 2013
Lopp 6 Midlanda Whippet
Met Ariodante
Ägare: Sofia Lundberg MiHK

9/7 2013
Lopp 6 Midlanda Whippet
2:a Pandora  1:a Met Ariodante  3:a Black Knight

9/7 2013
Lopp 7
The Ladies
Starscream
Ägare: Marcus Eriksson GHS

9/7 2013
Lopp 7 The Ladies
2:a Razzia  1:a Starscream  3:a Lurifax

15/9 2012
Lopp 1 Agria Race
Ymer
Ägare: Annika/Åke Ericson, GHS

15/9 2012
Lopp 1 Agria Race
2:a Dong 1:a Ymer 3:a Viggen 4:a Pataca

15/9 2012
Lopp 2 Midlanda Race
Dazzling O'Dee
Ägare: Team Rodin, GHS

15/9 2012
Lopp 2 Midlanda Race
2:a Blue Pearl 1:a Dazzling O'Dee 3:a Bell Mountain 4:a Shawnee Iowa

15/9 2012
Lopp 3 Whippet Race
Ylva
Ägare: Kennel Goat-Wool, SHS

15/9 2012
Lopp 3 Whippet Race
2:a Pandora 1:a Ylva 3:a CD-Enrico
4:a Virana 5:a Xina

15/9 2012
Lopp 4 Arken Sam's Field
Xavi
Ägare: Kennel Goat-Wool, SHS

15/9 2012
Lopp 4 Arken Sam's Field - Distans 283
2:a Litas 1:a Xavi 3:a Black Light
4:a Black Panther 5:a Invincible 6:a Birr

15/9 2012
Lopp 5 RaketLasses
Piece Of Me
Ägare: Mikaela Eriksson, VHS

15/9 2012
Lopp 5 Raket Lasses
2:a Crimdon Belte 1:a Piece Of Me 3:a Crimdon Zeus
4:a Prince Domino 5:a DeeDee Trotter

15/9 Lopp 6 Crimdon Stake
Ice Queen
Ägare: M Anefur Marklund, SKeHK

15/9 2012
Lopp 7 Crimdon Stake
2:a Bumby Ride 1:a Ice Queen 3:a Crimdon Tamar 4:a Crimdon Stapler

15/9 2012
Lopp 7 Arken Sam's Field 488m
Xanté
Ägare: Kennel Goat-Wool, SHS

15/9 2012
Lopp 7 Arken Sam's Field
2:a Koruna 1:a Xanté 3:a Banana Split
4:a Flying Horse 5:a X-Ray

15/9 2012
Lopp 8 The Ladies
Crimdon Cobra
Ägare: Maria Karlsson MiHK

15/9 2012
Lopp 8 The Ladies
2:a Starscream 1:a Crimdon Cobra 3:a Rudolf 4:a Sir Sirocca

15/9 2012
Lopp 9
Utah Kid
Ägare Å. Ericson GHS

15/9 2012
Lopp 9
2:a Uma 1:a Utah Kid 3:a Bina
4:a El Chutney 5:a Nio Piaster 6:a Tre Rand 

15/9 2012
Lopp10
Glencadamcask
Ägare: Carina Nilsson GHS

15/9 2012
Lopp 10 Supersprint
2:a Fyra Mark 1:a Glencadamcask 3:a Kvarnh. Bagheera
4:a Elva Sekiner 5:a Novacaine

26/8 2012
Lopp1
CD-Enrico
Ägare: Sara Burman

26/8 2012
Lopp1
Whippet Race
2:a Pataca  1:a CD-Enrico  3:a Cleopatra  4:a Cooper

26/8 2012
Lopp2
Crimdon Belte
Ägare: Ola Sjödin MiHK

26/8 2012
Lopp3
Litas
Ägare: Sara Burman NHK

26/8 2012
Lopp3
Whippet Race
2:a Invincible 1:a Litas  3:a Black Knight  4:a Dong

26/8 2012
Lopp4
Poseidons Pärla
Ägare: Sandgren/Östberg MiHK

26/8 2012
Lopp4
Midlanda Race
2:a Crimdon Joe  1:a Poseidons Pärla  3:a Karon
4:a Prince Domino  5:a Crimdon Tess

26/8 2012
Lopp5
Agria Race
Crimdon Cobra
Ägare: Maria Karlsson MiHK

26/8 2012
Lopp5
Agria Race
2:a Beauty-Clover  1:a Crimdon Cobra  3:a Clover-Horror
4:a Crimdon Soley  5:a Rascle 

26/8 2012
Lopp6
Banana Split   
Ägare: Rönnberg VHS

26/8 2012
Lopp6
Arken Sam's Field
2:a Koruna  1:a Banana Split  3:a Flying Horse 
4:a DJ Kristina Kanel  5:a Birr 

26/8 2012
Lopp7
Delta Tiken
Ice Queen
Ägare: Madelene & Nils Marklund SKeHK

26/8 -2012
Lopp7 
Delta Tiken
2:a Crimdon Tamar  1:a Ice Queen  3:a Smokescreen  4:a Piece Of Me

26/8- 2012
Lopp8
Supersprint s5
2:a Kvarnh. Bagheera  1:a Tre Rand  3:a Fyra Mark  4:a Novacaine

26/8-2012
Lopp9
Nio Piaster
Ägare Göran Johanson NHK

26/8- 2012
  Lopp9 
Supersprint s3
2:a El Chutney  1:a Nio Piaster  3:a Bina

1/7 2012
Pataca
Ägare: Göran Johanson NHK

1/7 2012
Lopp 2
Poseidons Pärla
Ägare: Katrin Sandgr, MiHK

1/7 2012
Lopp 3
Black Light
Ägare: Sara Burman, NHK

1/7 2012
Lopp 4
Kung Bore
Ägare: Katrin Sandgren, MiHK

1/7 2012
Lopp5
Birr
Ägare: Göran Johanson, NHK

1/7 2012
Lopp6
Razzia
Ägare: Lena Lundström, SKeHK

1/7 2012
Lopp7
Delta Whippen
Banana Split
Ägare: A-M Rönnberg, VHS

1/7 2012
Lopp 8
Delta Pokalen
Capone
Ägare: Ernlund/ Wiggfalk SHS

1/7 2012
 Lopp9
Tre Rand
Ägare: Göran Johanson, NHK

1/7 2012
Lopp 10
Utah Kid
Ägare: Å. Ericson, GHS

2/6 - 2012
Lopp1
1:a Black Knight 2:a Black Nitro 3:a Litas 4:a CD-Enrico

2/6 - 2012
Lopp2
1:a Isengrim 2:a Crimdon Belte 3:a Poseidons Pärla
4:a Piece Of Me 5:a Crimdon Zeus 6:a Iris Pärla

2/6 - 2012
Lopp3 Midlanda Whippen
1:a Pataca  3:a Cleopatra 4:a Quite A Guy
5:a Goran-Samardzic 6:a Hold On To Your Dream 2:a Cooper 
(Detta är hur dom står på prispallen)

2/6 - 2012
Lopp4
1:a Bina  2:a Två Pund  3:a Elva Sekiner  4:a Novacaine

2/6 - 2012
Lopp5
1:a Tre Rand  2:a Nio Piaster  3:a Kvarnh. Bagheera

2/6 - 2012
Lopp6
1:a Clover-Horror  2:a Crimdon Soley  3:a Starscream
4:a Happy Feet  5:a Ulvasteg

2/6 - 2012
Lopp7  Delta Sprinten
1:a Crimdon Cobra  2:a Prince O'Power  3:a Kung Bore
4:a Rapp  5:a Dot  6:a Tactical

8/10 2011
Lopp1 Whippet Race
Pataca NHK

8/10 2011
Lopp1 Whippet Race
2:a Quite A Guy 1:a Pataca 3:a Tre Rand 4:a Hold On To Your Dream

8/10 2011
Lopp 2 Midlanda Race
Karon MiHK

8/10 2011
Lopp 2 Midlanda Race
2:a Crimdon Mamba 1:a Karon 3:a Crimdon Wushu

8/10 2011
Lopp 3 Whippet Race
Litas NHK

8/10 2011
Lopp 3 Whippet Race
3:a Dong 1:a Litas 2:a CD-Enrico 4:a Unikum

8/10 2011
Lopp 4 Midlanda Race
Happy Feet MiHK

8/10 2011
Lopp 4 Midlanda Race
2:a Crimdon Lanwit 1:a Happy Feet 3:a Crimdon Medusa 4:a Jeremy Wariner 5:a Atlas Di Nozzo 

8/10 2011
Lopp 5 Delta Veteranen
Wanda Jackson SKeHK

8/10 2011
Lopp 5 Delta Veteranen
2:a Conference 1:a Wanda Jackson 3:a Bell Mountain ej med på bild

8/10 2011
Lopp 6 Midlanda Race
Queen Carisma SKeHK

8/10 2011
Lopp 6 Midlanda Race
1:a Queen Carisma 2:a Backyard Baby
3:a & 4:a och ej med på bild Prince Domino & Crimdon Belte

8/10 2011
Lopp 7
Starscream GHS

8/10 2011
Lopp 7 Midlanda Race
2:a Tactical 1:a Starscream 3:a Kung Bore 4:a Lady Electra 5:a Sanya Richards

8/10 2011
Lopp 8 Delta Whippen
Banana Split VHS

8/10 2011
Lopp 8 Delta Whippen
2:a Black Knight 1:a Banana Split 3:a Koruna 4:a Birr (Flying Horse stryken) 

8/10 2011 
Lopp 9 Delta Pokalen
Crimdon Cobra MiHK

8/10 - 2011
Lopp 9 Delta Pokalen
2:a Dot 1:a Crimdon Cobra 3:a Clover Horror 4:a Sir Sirocco 5:a Crimdon Soley 6:a Rapp

4/9 2011
Lopp1
Litas NHK

4/9 2011
Lopp1
2:a CD-Enrico 1:a Litas 3:a Wiio

4/9 2011
Lopp2
Karon MiHK

4/9 2011
Lopp2
2:a Kung Bore 1:a Karon 3:a Bambina

4/9 2011
Lopp3
Black Light NHK

4/9 2011
Lopp3 Augusti Finalen
2:a Dong 1:a Black Light 3:a Umberto

4/9 2011
Lopp4
Big Bob MiHK

4/9 2011
Lopp4
2:a Beauty Clover 1:a Big Bob 3:a Crimdon Wushu 

4/9 2011
Lopp 5
Banana Split VHS

4/9 2011
Lopp5 Kanis Elit Final
2:a Pandora 1:a Banana Split 3:a DJ Vargtass
4:a DS Leffe Blond 5:a Koruna 6:a Unikum

4/9 2011
Lopp 6
Crimdon Soley SkeHK

4/9 2011
Lopp7
Black Knight GHS

4/9 2011
Lopp7
2:a Flying Horse 1:a Black Knight 3:a Ultra

4/9 2011
Lopp8
Crimdon Cobar med handlern Noa MiHK

4/9 2011
Lopp8 The Ladies
2:a Crimdon Boa 1:a Crimdon Cobra 3:a Undercover

4/9-2011
Lopp9
1:a Nio Piaster 2:a Tre Rand 3:a El Chutney
4:a Fyra Mark 5:a Novacaine5

29/5 2011
Lopp1: Banana Split

29/5 2011
Lopp2: Karon

29/5 2011
Lopp3: Rapp

29/5 2011 Delta Sprinten
2:a Clover Horror 1:a Rapp 3:a Rudolf

29/5 2001 Delta Whippen
Lopp:4 Pandora

29/5 2011 Delta Whippen
2: CD-Enrico 1:a Pandora 3:a Birr

29/5 2011
Lopp5: Atlas DiNozzo

29/5 2011
Lopp6: Crimdon Argus

29/5 2011
Lopp7: Crimdon Wushu

29/5 2011
Lopp8: Crimdon Cobra

12/9 2010 Lopp 1
Miss Corona
Äg: Ola Sjödin MiHK

12/9-2010 Lopp 2
Crimdon Adder
Äg:K/T Södermark SKeHK

12/9 2010 Delta Veteranen
1:a Crimdon Hunter SKeHK
2:a Glenstaël MiHK
3:a Cadillac MiHK

12/9 2010 Lopp 4
Rudolf
Äg N/M Marklund SKeHK

12/9 2010 Lopp 5
Ribbes Corinna
Äg: Atlas Racing SHS

12/9 2010 Lopp 6
Shark Mackerel
Äg: Mikaela Hagman VHS

12/9 2010 Delta Tiken
1:a Playa Marina SHS
2:a Knockout Dame NHK/Äl
3:a Lolo Jones MiHK

12/9 2010 The Ladies
1:a Crimdon Mustang SKeHK
2:a Rocky Marciano NHK/Äl
3:a Crimdon Cobra MiHK

30/5-2010 El-Chutney

30/5-10 Banana Split

30/5-10 Black Knight

30/5-10 Crimdon Croba

30/5-10 Crimdon Mamba

30/5-10 Crimdon Mononok

30/5-10 Litas

30/5-10 Delta Spinten
2:a Rosecrans Hill 1:a Crimdon Adder 3:a Delight Day